Loading...

O nás

Nepoužívame šablóny — my programujeme

O nás

Sme skúsený tím vývojárov, pripravený priviesť Vašu víziu do digitálneho sveta s dôrazom na technickú realizáciu a škálovateľnosť v dlhodobom horizonte.

čo robíme

Programujeme webové a mobilné aplikácie, e-shopy, prezentačné webstránky a firemné informačné systémy na mieru.

Naše služby →

Laravel

VUE

NODE

SQL

+

Rokov skúseností

k+

Riadkov kódu

nedokončených projektov

%

Spokojných zákazníkov

SLUŽBY

Aplikácie

Neustále sledujeme nové trendy a dynamický vývoj vo svete informačných technológií, aby sme pre Vás dokázali zabezpečiť technicky dokonalú a vizuálne príťažlivú aplikáciu.

web stránky

Filozofia našich riešení spočíva v maximálnom využití potenciálu vysokorýchlostného internetu na vytvorenie plnohodnotnej prezentácie podporovanej najmodernejšími technológiami.

E-shopy

Špecializujeme sa na tvorbu internetových aplikácií, informačných systémov, web stránok a e-commerce (eshop)
s dôrazom na ich technickú realizáciu.

Informačné systémy

Náš vlastný adminstračný systém, postavený na svetovo uznávaných technológiách, zabezpečí plnohodnotnú optimalizáciu interných procesov ako aj naročné požiadavky na portálové riešenia.

Projektový dozor

Chápeme, že IT sektor je zložitý. Kontrola implementácie technologických noviniek do nových projektov je náročná úloha. Zabezpečíme dozor Vašich projektov od externých dodávateľov, aby všetko dopadlo presne tak ako ste plánovali.

Konzultácie

Máte nápad, ale na jeho realizáciu je potrebné správne zadefinovať všetky technické parametre. Pomôžeme Vám vybrať vhodné programátorské technológie a postupy, aby Váš projekt zostal škálovateľný aj do budúcnosti.

Kvalitný softvér na mieru

Vyvíjame pre Vás e-shopy, webové a mobilné aplikácie, informačné systémy pre firmy a organizácie na mieru presne podľa Vašich potrieb. Používame overené svetové technológie zabezpečujúce znovupoužiteľnosť modulárneho kódu.